Як правильно вибрати жалюзі

Як вибрати жалюзі

Жалюзі були придумані в стародавні часи на сході, ревнивими чоловіками. Таким пристосуванням вони хотіли захистити своїх дружин від чужих поглядів. Трохи пізніше французи назвали його жалюзі, що в перекладі означає ревнощі. У наш час жалюзі не менш популярні і захищають наші приміщення не тільки від сторонніх поглядів, але і від яскравого сонця і шуму. І ми Вам розповімо, які вибрати жалюзі для вашого будинку.

Тип Жаллюзі

Жалюзі горизонтальні дерев’яні
Для того що б правильно підібрати жалюзі, в першу чергу потрібно визначника з їх різновидом:

1.Горізонтальние жалюзі
2.Вертікальние жалюзі

Таку назву вони отримали через положення ламелей (смужок), з яких вони складаються. Завдяки особливостям конструкцій, вертикальні жалюзі менше деформуються від вітру і при нагріванні від сонця, до того ж вони простіше в управлінні. Горизонтальні жалюзі, як правило дешевше.

Перш ніж зробити вибір, потрібно вивчити конструкцію вашого вікна. Жалюзі можна прикріпити над вікном до самої стелі. Можна прикріпити трохи вище вікна. Можна прикріпити на раму вікна. Якщо вікно відкривається, то на саме вікно. З цих варіантів вибирайте найкращий для вас.

Але хотілося б згадати, якщо вікно відкривається, то буде не дуже зручно коли жалюзі будуть прикріплені над вікном, їх при кожному відкритті доведеться піднімати вгору. Так само в літню пору, така установка жалюзі буде менше захищати від нагрівання сонця.

До вертикальних жалюзі необхідно вибрати механізм відкривання. Тут не скільки варіантів – з ліва направо, з права наліво або з центру по краях.

матеріал жалюзі
Алюмінієві жалюзі горизонтальні
Далі потрібно визначитися з якого матеріалу жалюзі вам підійдуть за ціною і якістю.

Вертикальні і горизонтальні жалюзі робляться з декількох видів матеріалу, це:
• Пластик
• Алюміній
• Дерево
•Тканина

Найпоширеніші і не дорогі жалюзі від http://dnepropetrovsk.jaluzi-svetloff.com.ua/, роблять із пластику й алюмінію. З цих двох видів краще вибрати алюміній. Він не багато дорожче пластику, але і більш надійніше. Пластикові жалюзі може повести від нагрівання сонця, через що порушиться їх зовнішній вигляд і геометрія. До того ж пластик менше відображає промені сонця.

Алюмінієві жалюзі на багато різноманітніше. Вони більш декоративні ніж пластикові та мають різні відтінки, що дає можливість вписати їх в будь-який інтер’єр. Вибираючи алюмінієві жалюзі зверніть увагу на товщину ламелі. Більш товсті ламелі прослужать близько 5 років, при дбайливому зверненні ще довше.
Жалюзі вертикальні тканинні
Жалюзі з тканини бувають тільки вертикальні. Коштують вони ще дорожче, але вони витонченіше і надійніше. Причому тканина може бути найдивовижніших квітів і фактур, тут можна розгорнути свою фантазію на повну. Ви навіть зможете самостійно змінювати тканинні ламелі, в залежності від сезону або настрою.

Ламелі з тканини для вертикальних жалюзі бувають різної висоти. Їх стандартна висота 180 см. Так само їх можна вкорочувати по потрібної для вас довжині. Для цього потрібно просто відрізати тканину і зашити в певному місці.

Найдорожчий, але і наймодніший варіант це жалюзі з дерева. Натуральні матеріали завжди були більш красивими і престижними. Такий варіант, для тих хто цінує екологію свого будинку і природну теплоізоляцію. Дерев’яні жалюзі підійдуть до будь-якого інтер’єру, до будь-яких меблів і створять затишок у вашому домі.

Вибираючи дерев’яні жалюзі зверніть увагу на рівність всіх смужок, і що б вони розташовувалися щільно один до одного. Так само натуральний матеріал повинен пахнути природно.

Які б Ви жалюзі не вибрали, будьте впевнені, що вони подарують Вам максимум комфорту. Бажаємо вдалих покупок!

Спасибі, за відвідування сайту, я сподіваюся, що Ви знайшли для себе потрібну інформацію!

Залишайте будь ласка свої відгуки про статтю, а так само діліться порадами, як вибрати жалюзі!