Якими брюками поповнити свій гардероб

opera 24.08.2017 , 21:43:13 Êàêèìè áðþêàìè ïîïîëíèòü ñâîé ãàðäåðîá - Opera

 

Живучі в сучасному, динамічному часі успішні дівчата і жінки постійно знаходяться в русі: переміщаються між банками та офісами, спортивними клубами і будинком, магазинами і навіть кафе. Зовсім не дивно, що штани та брюки стають все популярнішими, набираючи важливості в сегментах модної індустрії – навіть перебуваючи на робочому місці, жінка хоче мати модний і стильний зовнішній вигляд, можливо з нотками неординарності, але при всьому цьому головне – залишатися в комфортному становищі. У наступаючому модному сезоні, дизайнери окрему увагу приділили різноманітності фасонів, кольорів і фактур брюк, обіцяють, що майбутній сезон стане яскравим і нетривіальним. Оптимальним вибором стане жіночий брючний костюм.

 

В тренді залишаться класичні фасони, які по максимуму наближені до стилю чоловічого гардероба: хіпі-шик розкльошені моделі, кюлоти і, вже звичні, жіночні моделі, завужені до низу, або штани з високою талією. Кольорові рішення кишять різноманітними варіантами: крім звичних чорних, синіх, м’яких відтінків лавандового, блакитного і коралових квітів в моду входять винні, червоні і коричневі відтінки.

7-5

Основні вимоги до штанів 2017 модного сезону

 

Варто забувати про штани і джинси з низькою посадкою або, як їх ще називають, стегнові штани – вони більше не вважаються актуальними.

 

Класичні однотонні брюки так само втрачають свою актуальність. На їх зміну приходять різні принти: комбінована клітина, смужка, 3D- декорування і абстракція – величезна кількість дизайнерів одностайно зробила вибір на користь різноманітності. До речі, звичний образ можна розбавити монохромною баскою або ажуром – за що неодмінно отримати «5» по модному вироку.

Дорогі тканини – наступна одностайна думка модних будинків. Лідерами з них можна назвати джерсі, креп, твід, а так само габарін. Але, все-таки головними стають викликаюча шкіра, і аристократичний, вишуканий оксамит.

А ось однозначно сказати про фасони набагато складніше, тому краще буде розглянути їх окремо.

5-4

  1. Кльош

 

Такий тренд був популярний ще в далеких 70-х роках. Тоді їх актуальність була обгрунтована Джейн Біркін і капелюхом Федори. Чому? – Відповідь проста. Класичних моделей було повно, а ось неординарності хотіли всі, але домогтися її було не так вже й просто. Звичайно ж, сучасні брюки з кльош фасоном істотно відрізняються від тих, які були раніше, якщо тоді кльош робили від коліна, то нині перевага віддається від стегна – зберегаючи спокійність і витриманість. Побачити такі моделі можна в колекціях від VESNALETTO.

 

  1. Скинні

 

Колекції, де є скинні були представлені MOVERI. Але популярність таких колекцій залишається актуальною вже не один рік. Як можна більш вузькі штани – це не тільки дуже зручно, але і красиво. Новинкою стає те, що штани чи не переступають межу з леггенсами. Варто зауважити, що це єдиний фасон серед усіх, який максимально точно підкреслює витонченість жіночих ніжок. Крім цього, такі брюки можна надіти навіть з кардіганами, короткими куртками, топами і сукнями-сорочками.

 

  1. Неповна довжина

 

При купівлі брюк на 2017 рік зверніть увагу на довжину 7/8. Вони елегантно підкреслять сексуальність оголених кісточок. Краща колекція, в якій були представлені штани з такою довгою були у LaKona. До речі, дизайнери намагалися повернути навіть довжину, що прикриває тільки коліно, але така ідея не катує успіху.

9-4

  1. Не вмираюча класика шкіри

 

Конкурентам тканинам стає шкіра. Вона додає нотку сексуальності до будь-якого образу. Модельєри запропонували знову повернутися до агресивного виду шкіри і не програли в своєму рішенні. Багато модниць підтримали цю ідею.