Як выбрать женские колготки: професійні поради


Настоящие ценители красоты уверены – ніщо так не підкреслює привабливість і вишуканість жіночих нігців, як красиво підібрані жіночі колготки на issaplus.ru. Асортиментний ряд їх сучасних моделей вражає різноманіттям матеріалів, кольорових гамм і навіть функціональним призначенням.

Найбільш популярною основою для виготовлення жіночих колготок є шовк, лайк, нейлон або спандекс, який подивитися можно в этом разделе магазина MyComforts. Плотність і еластичність вибраної матеріалу визначає і щільність виробу. На сьогоднішній день існує градація щільності за величиною «DEN». Чем більший показник DEN вказаний на упаковці, тим більш щільні будуть колготки. Вироби з максимальним числом DEN можуть використовуватися не тільки як елемент одягу, але й у лікувально-профілактичних та інших цілях.
Як выбрать женские колготки

Всього розрізняють кілька видів жіночих колготок, залежно від матеріалу виготовлення та цілей використання:

Эластичные колготки зроблені в основному з синтетичних матеріалів (капрон, поліамід та ін);
Трикотажні – з хлопчатобумажного або шерстяного волокна;
Термоколготки – з комбінації синтетичних та натуральних волокон;
Лечебно-профілактичні – з спеціального медичного трикотажу.

 
Що стосується розцвіток, то класика основної гардероба протягом багатьох десятиліть залишаються бежевими та чорними кольорами. Тем не менее, сучасні виробники – балують прекрасну половину людства, створюючи моделі будь-якої кольорової гами та текстури рисунку.

Помимо щільності, складу та кольору колготки варто звернути увагу і на запах. Солидные производители известных брендов, в отличие от своих дешевых конкурентов, всегда используют различные пропитки для придания изделиям приятного и ароматного «шлейфа». Ярко выраженный «хімічний» запах – може стати свідченням некачественных матеріалів і навіть підробленої продукції.
Візуально визначити якісні жіночі колготки також допоможе оглянути верхні частини – “штанишек”. Рівний і плоский шов, а також наявність ярко вираженої ластовиці – стануть запорукою якості товару. В некачественных варіантах буде присутній круглий шов, виділяється з-під обтягивающей одежды. А відсутність ромбовидної вставки в зоні з’єднання двох шкурок, швидше за все, означає, що виріб не тільки може обсипати або натирати, але і не довго збереже свою цілісність.

Таким чином, звертаючи увагу на деталі, не зіставить працювати підібрати якісні та зручні жіночі колготки. А широкий асортимент і палітра фактур додадуть гардероб будь-якої модниці!