Як выбрати жіночу зимню куртку?

З приходом зими, кожна жінка задає питанням: «Як вибрати зимнюю куртку?». Дійсно, зимня куртка повинна відповідати рядам вимог: бути теплою, легкою, водонепроникною і, звичайно, стильно.

Сегодня виробники пропонують масу варіантів та моделей зимових жіночих курток, починаючи від класичних, і закінчуючи спортивними. Рассмотрим актуальные модели:

Всегда актуальна Парка

Женская куртка-парка представляє собою звичайну витягнуту куртку, по всій довжині застегиваюся на молнию. Обов’язковим елементом є кулішки, які стикаються на рукавах, талії та підлозі за допомогою шнурки. Укритись від холодного вітру поможет капюшон, прикрашений меховою вітром, який присутній у кожній моделі. Щоб куртка була комфортною та практичною, дизайнерські снабдили її безліччю зовнішніх і внутрішніх карманів. Тут можно купить зимнюю куртку женскую.

Використання сучасних технологій дозволяє отримувати мембранні тканини, що роблять куртки парки необов’язково витривалими. Основне їх перевага полягає в тому, що зовні матеріал абсолютно непроникне для води, а всередині він здатний вбирати воду, випарюється тілом. Предлагаем вам женскую парку класичного британського бренда Lee Cooper

Підкладка в таких куртках зроблена з меха. Конечно, мех меху – рознь, але, щоб не замерзнути, рекомендуємо звернути увагу на куртки з мехом бобра, норки або соболя.

Полезный совет! Часто мех кроліка або сурка маскують під мех норок. Заметить подмену очень просто. Мех норки – жорсткий, а волоки однієї довжини. Мех кролика – м’який, а вот мех сурка неоднакова по довжині.

Конечно, речі з натурального білизни дорогі, тому мех цілком може бути штучним, тим більше, що сучасні технології дозволяють робити його дуже якісно. Відмінна куртка такого якості пропонує європейський бренд Regatta. Ми також представляємо Вам зимнюю куртку на штучному брюссельському бренді Firetrap

Куртки на пуху

Пуховники сьогодні вважаються найпопулярнішим видом верхнього одягу. Самими теплими пуховиками вважаються моделі з наповнювачем з пуху гагар. Такую верхню одежу використовують полярники або альпіністи. Більш бюджетні моделі представлені з сумісним наповнювачем пух-перо.

Вибираючи такий пуховик, слідкуйте, щоб пух в пропорційному співвідношенні було більше, ніж пера.

Виробники пуховиків кожен рік пропонують нам нові вдосконалені моделі. Главная цель любого производителя – создать максимально теплую легку куртку. Для цього, вони експериментують з наповнювачами, матеріалами та конструкціями. Высокотехнологичный, водо- і повітрянонепроникний стильний пуховик британського бренду Karrimor

Тинсулейт – одна з таких ноу хау, яка активно використовує більшість виробників зимових курток. Це синтетичний матеріал, який ще називають “штучним пухом”. Тинсулейт спочатку використовувався для створення костюмів космонавтів NASA, але сьогодні застосовують і у виробництві зимових курток. Це сверхтонкое и сверхлегкое волокно в 1,5 раза теплее натурального пуху! Крім цього, наповнювач не скатається і не теряє форму після стирання.

PrimaLoft – ще одна різновидність сучасних синтетичних наповнювачів. Дане волокно закручено по спиралі. Наполнитель дуже теплий, швидко засихає, не викликає алергії, а головне доступний. Куртки з наповнювачем PrimaLoft можна знайти в колекціях багатьох провідних брендів. Предлагаем Вам реальное воплощение Hi-tech технологій – пуховик Nike

Сложно представить, но кожаные куртки здатні согріти в лютому мороз. При виборі такого верхнього одягу зверніть увагу на наявність мехової підкладки в куртці. Кожане покриття в такому одязі обробляють спеціальним засобом, який робить матеріал водооттайливим. Перевага верхнього одягу з шкіри ще й у тому, що вона ніколи не вийде з моди і завжди буде актуальною.

Зі свого боку ми пропонуємо Вам легку, комфортну, теплу і стильну куртку молодіжного британського бренда Firetrap з штучної замші. Якість та практичність яких не вступає в натуральну матеріал.

Як вибрати зимовий одяг за типом фігури?

І нарешті, традиційний «головний» порада будь-якого вибору – вибирайте те, що підходить і любить вас, орієнтуйтеся на свою індивідуальність. І помните, що недоліки або, назвемо їх деякими «особливостями» фігур, легко регулюємо правильно підібраним силуем, ось всього лише кілька порад:
• Девушкам із слабо вираженою талією краще вибрати зимовий куртку з поясом або акцентом на талії.
• Девушкам з вузькими плечами і широкими і білими стоїть вибрати куртки з великим коліщатом та врізними карманами, щоб візуально врівноважити верхню і нижню частини тіла.