Стрижки з чубчиком на середні волосся: фото стильних образів

gl-3-1024x512

Стрижка волосся середньої довжини і грамотно укладена чолка — не тільки тренд поточного року. Подібна комбінація виразно практична для тих, хто не любить витрачати час на тяжку процедуру укладання. Варто лише визначитися з формою стрижки, враховуючи тип вашого обличчя.

Модні стрижки на середні волосся із чубчиком

1

1-1

Варіацій стрижок з чубчиком безліч. Перед походом в перукарню визначитеся, який чубчик вам найбільш підходить. Щоб чубчик вміло приховав недоліки обличчя, а не навмисно підкреслював їх, пам’ятайте прості правила, якими користуються професійні стилісти:

вузька витягнута форми обличчя поєднуються з прямими і густим чубчиком;

для овальних та круглих форм обличчя підійдуть коса і асиметрична форми.

1-4

1-5

Зараз в моді нескладні, але багатошарові зачіски середньої довжини. Випрямлене волосся, рівний зріз та проділ набік — хіт цього сезону. Подібні стрижки рекомендовано носити на середню довжину, укладаючи волосся легкими хвилями. Володарки тонкого волосся все частіше віддають перевагу багатошарової стрижці та косою довжиною чубчику. Такі варіанти надають волоссю візуальний об’єм і пишність. Підкреслити зачіску допомагає професійне фарбування, наприклад, балаяж, яке здатне надати образу особливу родзинку виділити правильні акценти в образі.

Подовжений чубчик

2-1-1

2-3-1

Високий лоб так і просить сховати його під густий, подовжений чубчик — приблизно це ви почуєте від досвідченого перукаря. Подібний вибір є оптимальним вважають себе кілька досить повними.

Недарма ряд знаменитостей вважають, що подовжений чубчик завжди — безпрограшний варіант. Це стосується і довгого прямого чубчика, особливо в поєднанні з актуальною на сьогодні, каскадною стрижкою на середні волосся. Подовжений чубчик, загадково приховує частину обличчя, надає образу шарму та неординарності.

Коса чолка

3-1-1

3-2-1

Класичний боб і сьогодні не втратив своїх лідируючих позицій. Цю стрижку продовжують радити власницям волосся середньої довжини, рекомендуючи комбінувати її з косим чубчиком. Таким чином можна поекспериментувати при укладанні, помінявши напрямок пасм і текстуру (завити, випрямити, укласти хвилями). Зазначимо також, що коса чолка прекрасно гармонує з так званою короткою стрижкою «шапочкою».

Коротка чолка

SHOT06 0010

SHOT06 0010

4-3-1

Середня довжина волосся дозволяє грати з короткою чолкою: вона може бути прямою, густою, покладеною набік, трохи недбалою, підкрученою. Короткі чубчики радять носити власницям рівного тону волосся, без переходів кольору, а саме блондинкам і брюнеткам. У першому випадку ви надаєте образу пустощів, у другому — глибини і загадковості. Справжній тренд цього сезону — рвана чолка. Справжній перукарський бум на фасон цілком зрозумілий — з її допомогою можна візуально помолодшати на кілька років, особливо якщо віддати перевагу багатошарової зачісці.

Каскад

5-2-1

5-3-1

Бажаючим одночасно носити чубок і каскад слід пам’ятати про прості і важливі правила:

подовжена арочна або коса чолка вигідно виглядають на округлому обличчі;

коротка і пряма легко «подружаться» зі стрижкою каскад, якщо у вас вузьке, витягнуте до підборіддя обличчя.

Каскад і грамотно підібрана зачіска здатні творити чудеса: великий ніс візуально зменшується, а очі стануть більш виразними.

Каре

6-2

6-3

Класичне каре не зазнає істотних змін, але все ще числиться у ряді незмінних трендів. Одна з найбільш популярних стрижок цього року диктує важливу умову: довжина волосся повинна досягати середини підборіддя, а чубчик слід ретельно вирівняти. Однак ніщо не заважає внести різноманітність — чергуйте гладке укладання і грайливі кучері. Актуально буде виглядати і асиметрія. Підкреслити індивідуальність можна ультрасучасним фарбуванням балаяж або подвійним.

Боб

7

7-3

Стрижку боб на середні волосся із чубчиком не можна назвати новинкою, але сьогодні цю зачіску носять багато модниць. Внесіть в традиційний образ яскравий штрих, додавши зачісці шаруватості шляхом тривимірного фарбування. Боб і довга чолка — одна з найромантичніших і рекомендованих стрижок сезону. Чубчик може бути косим, гладким або ж структурованим. Все залежить тільки від вашої фантазії і настрою.

Драбинка

8-1

8-2

Традиційна стрижка драбинкою і чубок? Раніше подібна комбінація у багатьох могла б викликати справжнє здивування, але не будемо дивитися в минуле. Сьогодні стилісти один за іншим вміло комбінують ступінчату зачіску із чубчиком, видаючи в результаті вражаючі результати. Поєднуючи драбинку на середню довжину і чубчик, можна вигідно підкреслити риси обличчя, згладити недоліки і надати образу глибини.

Щоб не помилитися при виборі відповідного фасону чубчика, відштовхуйтеся від контурів обличчя:

круглолицим варто зупинити свій вибір на подовженому чубку;

вузьколицим — довгою густою куполоподібної моделі.

Драбинку сміливо комбінуйте косим чубчиком і з особливо трендовим на сьогодні «рваним» варіантом. Але обов’язково пам’ятайте: ступінчаста стрижка не поєднується з дуже короткою чолкою.

Градуйована

9-1

9-3

Каре з ефектом градуювання — різновид популярної стрижки каскад. Поєднувати її з чубчиком — значить бути в курсі останніх трендів. Градуйоване каре у виконанні досвідченого майстра, грамотно підібравшого його форму, слід носити з косим чубчиком, проділом набік і кількама скуйовдженими пасмами. Щоб результат був максимально ефектним, попросіть перукаря виділити деякі пасма за допомогою спеціалізованого моделюючого засобу для укладання. Так ви підкреслите шарувату структуру і додасте волоссю обсяг.

Не рекомендується носити цю стрижку з рівно зрізаним чубчиком і скроневими пасмами. Вся принадність градуйованої стрижки на середню довжину полягає в навмисної недбалості зачіски, її грайливому характері і відсутності «прилизаності».