10 варіацій на тему: з чим носити кеди

gl-15

 

Як би сильно дівчата не любили підбори, але зручні кеди повинні бути у кожної шанувальниці стильних образів. Вже кілька сезонів поспіль відомі глянці диктують правила, як правильно і з чим носити жіночі кеди, щоб виглядати нетривіально.

 

 1. Найпопулярніший тандем

IF

IF

Кожна модель джинсів вимагає правильного підбору моделі взуття, щоб підкреслити основні достоїнства фігури. Джинси бойфренди і скінні будуть добре виглядати з високими конверсами. Рвані джинси можна теж доповнити такою моделлю або кедами на платформі. Любителькам широких джинсів вільного крою і кльошів слід підібрати кеди на платформі, оскільки такий стиль дозволить подовжити ноги і приховати широкі стегна, а саме взуття при цьому не буде грубо виглядати. Джинсові капрі або укорочені джинси слід носити з невисокими кедами, особливо якщо вони будуть в класичному стилі.

 

 1. Жіночний образ у поєднанні зі спідницеюIF

  opera 08.06.2017 , 23:04:33 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

Дівчатам невисокого зросту не слід захоплюватися поєднанням максі-спідниць прямого крою з низькими кедами, тому що це призводить до візуального зменшення росту. Це стосується і для спідниць міді. Таке поєднання прекрасно підійде тільки для власниць довгих ніг. Низький зріст не проблема, якщо поєднати стильні яскраві, або просто білі кеди з міні спідницею, короткою спідницею-кльош, або навіть шкіряною спідницею-олівець.

 

 1. Комфортний look з шортами

  IF

  opera 08.06.2017 , 23:04:54 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

 

Шорти з кедами створюють свіжий і стильний образ. Високим дівчатам можна носити шорти як з високою, так і з низькою посадкою. Невисоким дівчатам варто звернути увагу на шорти з високою талією, іноді вільного крою і ні в якому разі не з довгими шортами. Шкарпетки, що трохи визирають з-під низьких кед – це сміливий стиль, який приверне увагу.

 

 1. Доповнюємо класику нотками стилю

IF

opera 08.06.2017 , 23:05:10 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

Дуже акуратно слід поєднувати подібне взуття з брюками. З кедами не слід використовувати занадто суворий варіант брюк. Яскравий колір взуття так само не буде кращим варіантом. Вибирайте взуття чорного, білого або сірого кольорів. Для верху хорошим варіантом стане блузка оверсайз, футболка або светр. До підігнутих знизу штанів підходять низькі кеди.

 

 1. Універсальний варіант

IF

opera 08.06.2017 , 23:05:27 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

Білі кеди універсальні через їх можливості поєднання з будь-якими іншими кольорами і стилями одягу. Контраст створить повсякденний комплект з чорними джинсами і білою футболкою, грайливий настрій забезпечать яскравий колір джинс з білим верхом. Світле взуття та комплект одягу в морському стилі створять свіжий образ. Влітку можна носити білі кеди з легкою сукнею – відмінний вибір для романтичного випадку.

 

 1. Руйнуємо стереотипи

IF

opera 08.06.2017 , 23:05:45 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

Більшість модниць обов’язково мають в своєму гардеробі чорні кеди, які поєднують з ультрамодними чорними рваними джинсами, шкіряними штанами або спідницями. Особливо ефектно виглядають чорні конверси з шифоновою пишною спідницею-тюльпаном. Легка спідниця вільного крою стане не менш виграшним варіантом для з’єднання її з високими кедами чорного кольору. Ви не залишитеся без уваги, якщо до такого взуття надягнете укорочені джинси, шкіряну куртку або бомбер, доповнивши це все яскравим аксесуаром.

 

 1. Яскраве доповнення образу

IF

opera 08.06.2017 , 23:06:01 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

Червоні кеди можуть стати акцентом в створюваному образі і підкреслити яскраву особистість дівчини. Доповнити такий вид можна не більше ніж ще одним червоним аксесуаром. Це може бути сумка, шарф або просто яскраво-червона помада. Але в основному слід тримати акцент виключно на взуття. Виграшний лук вийде з рваними джинсами, вільною сорочкою або блузкою, а також з короткими шортами, укороченими брюками і безумовно зі спідницею. Високі червоні кеди підійдуть до джинсів скінні і міді спідниці вільного крою.

 

 1. Актуальний тренд

IF

opera 08.06.2017 , 23:06:18 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

З приходом холодної пори високі кеди стають особливо актуальними. Унікальність полягає в тому, що їх можна носити і комбінувати з різними образами. Одним недоліком є неможливість їх носіння під широкі штани, так як втрачається їх особливий вид. Тому високі кеди часто взувають до шортів і коротких спідниць. Завужені брюки або джинси, заправлені всередину.

 

 1. Правильно підібраний верхній одяг – основа гарного смаку

IF

opera 08.06.2017 , 23:06:31 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

Кеди прекрасно гармонізують з косухи, і короткими спортивними куртками, і бомберами. Останній писк моди: кеди з пальто бейфренд. Таке поєднання стало вибухом в світі модної індустрії, оскільки це не тільки стильно, але і комфортно. Пальто вільного крою особливо підійде до взуття не яскравих тонів. Високі кеди з пальто стануть яскравим доповненням будь-якого осіннього образу.

 

 1. Досконало з використанням аксесуарів

IF

opera 08.06.2017 , 23:06:48 Ñ ÷åì íîñèòü êåäû: ôîòî îáðàçîâ ñ êðàñíûìè, ÷åðíûìè, áåëûìè, âûñîêèìè è äð êåäàìè - Opera

З кедами поєднуються і жіночні сумочки, і брутальні рюкзаки, і клатчі. Вибір аксесуара безпосередньо залежить від стилю одягу. Молодіжний стиль з шортами, або короткою спідницею-сонцекльош стане збалансованим з рюкзаком через плече. Осінній варіант стилю може бути доповнений легкої курточкою з об’ємним шарфом.