Туфлі човники на підборах: фото модних образів

gl3-1140x570

 

Гідний зразок класики в індустрії моди — це туфлі човники. Цей вид взуття чудово поєднується практично з будь-яким видом одягу, варто тільки підібрати колір, висоту каблука і відповідні аксесуари. Човники роблять жінку елегантною вдень і сексуальної ввечері. Грамотно вибудуваний тандем одяг-взуття — ознака доброго смаку в моді.

 

Різновиди підборів

 

IF

opera 07.02.2017 , 19:15:48 Òóôëè ëîäî÷êè íà êàáëóêå (ñðåäíèé, âûñîêèé, íèçêèé): ôîòî ìîäíûõ îáðàçîâ - Opera

Офісний, діловий стиль сучасної жінки не може обійтися без туфель човників з каблучком середньої висоти. Він може бути і шпилькою і конусовидним. Крім того, середній каблук ідеально вписується в повсякденний образ.

 

Високий каблук може мати конусоподібну форму, пряму чи бути «шпилькою». Туфлі-лодочки на високому каблуці будуть відрізнятися жіночністю, візуально подовжать ніжку, зроблять весь образ легким.

 

Каблучки, зведені до мінімуму, так звані «віденські», роблять ходу легкою, а образ юним. Незважаючи на свою зручність, такий вид взуття не підійде пишним дамам, він їх ще більше візуально обтяжить.

 

Шпилька

 

IF IF

 

Витонченість і краса — це про шпильки. Вони є неодмінним атрибутом вечірок і світських раутів. Ні одне вечірнє плаття не обходиться без взуття на шпильках і частіше всього це все ті ж човники. Висота такого каблучка починається від 8 см. Шпилькам все «до лиця». Зі строгими брюками, спідницею або платтям вони створюють образ ділової жінки, в тандемі з джинсами модниця виглядає незалежною і зухвалою. По-справжньому жіночою, легкою, робить жінку загадкова шпилька з розкльошеною спідницею. Ідеально цей вид каблука підходить до легкого пишного плаття.

 

Середній каблук

 

IF IF

 

Демократичний і повсякденний середній каблук — оптимальний варіант для роботи і повсякденного гардероба. Середня висота каблучка туфель дозволяє вільно рухатися протягом усього дня, не стомлюючи ніг. Жінки будь-якої комплекції віддають перевагу саме середньому каблуку. Човники при цьому можуть мати різноманітні прикраси у вигляді бантиків, брошок, пряжок або бути суворими. У прохолодну погоду з ними на добре поєднуються щільні колготи.

 

Бежеві туфлі

 

IF IF

 

Особливість туфель човників бежевого кольору — візуально подовжувати ногу. Навіть на середньому і низькому каблуці ніжки будуть здаватися стрункішими, а весь образ легким, повітряним. В принципі, бежеве взуття не вимагає додаткових аксесуарів в гардеробі. Також абсолютно неважливо, чи повторюється такий же колір в одязі. Бежеві човники призводять весь стиль до гармонії, роблять його привабливим, святковим. Джинси з ними надають зовнішності м’якості, ніжності.

 

Чорні туфлі

 

IF IF

 

Незважаючи на репутацію класичного елементу в гардеробі, до чорних черевиків слід грамотно підбирати одяг та аксесуари. Оптимально, коли з чорними човниками поєднують білий верх, доповнюючи його яскравим елементом: пояском, хусткою, прикрасою, сумочкою та ін. Чорний шкіряний ремінь і така ж сумка — ідеально довершать образ. З джинсами будь-якого фасону цей колір взуття завжди добре поєднується, створюючи образ діловий, строгий і елегантний. У деяких установах по п’ятницях дозволяють одягати джинси — строгий чорний піджак, джинси та чорні човники — розбавлять робочу строгість, несучи до неї передчуття вихідних.

 

Замшеві туфлі

 

IF IF

 

Взуття із замші завжди надає буденню розкіш, свято. Лаконічний офісний наряд у поєднанні з замшевими човниками на високому каблуці, середньому чи низькому роблять наряд респектабельним. До легкого літнього наряду такі туфлі найменш відповідні. До світлих нарядів варто віддати перевагу замші також світлих тонів і неодмінно поєднувати за кольором з одягом, який повинен бути з натуральних матеріалів.

 

Як підібрати туфлі за кольором

 

IF IF

 

Правильно підібраний колір взуття до загального наряду зробить образ гармонійним, привабливим. Оптимально, якщо колір туфельок відповідає основним кольорам в одязі, при цьому аксесуари повинні бути в тон з другим і третім кольором в ансамблі. Так, яскраві акценти в одязі, повторені в кольорі взуття, створюють ефектний гармонійний образ. Ноги візуально виглядають довше, якщо у тон до колготок або штанів підібрані туфлі. Звернути увагу на ноги допоможе яскраве взуття або на кілька тонів світліше одягу. Єдиним застереженням тут може бути червоне плаття — з ним не варто надягати такого ж кольору туфлі. У цьому випадку перевагу слід віддати лодочкам нейтрального кольору.

 

Аксесуари

 

IF IF

 

Взуття в будь-якому типі гардеробу, офісного, святкового, повсякденного, вимагає грамотної збірки аксесуарів. Так, перевірена часом дружба взуття з сумочками, може бути доповнена поясом того ж кольору або шарфом. Часто взуття за кольором поєднують з рукавичками і колготками. Крім того, елементи на туфлях, наприклад бантики або стрази, часто повторюють в одязі, прикрасах або на тій же сумочці. Простий непомітний наряд пожвавлять яскраві туфлі і пара аксесуарів, підібрана їм в тон.