Басейн для дачі

bassejn-iz-polipropilena

З приходом літа на більшості дач виникає серйозна проблема як для дітей, так і дорослих – де можна скупатися? Ставки і річки можуть обміліти в жарку погоду, а стояча вода в озерах, як це часто буває, не буде відповідати самим м’яким санітарним нормам.

bassein-dla-dachiАле цю проблему можна легко вирішити, якщо звернути увагу на сучасні надувні басейни, які можна надути за лічені секунди за допомогою компактного потужного електричного насоса. З його допомогою, до речі, все здувається назад з приходом холодів і зберігається до наступного сезону.

Надувні басейни найчастіше купуються для дітей. Якщо купити один з них ємністю 1-2 кубометра, то радості дітей в яскравий сонячний день не буде межі.

Варто згадати радянський слоган в даному випадку: «Сонце, повітря і вода -наші найкращі друзі!». Для дорослих зазвичай купуються надувні басейни ще більшої кубатури – 3-4 куб/м і більше. І дійсно, якщо дорослі захочуть позасмагати у воді зі склянкою соку або пива, то що може бути краще гарного, міцного і ємного надувного басейну? А коли закінчиться літній сезон і настануть холоди, то такий басейн оперативно здувається і відвозиться в місто, щоб на наступний рік знову його надути і використовувати. Адже його міцність виявляється максимально високою за рахунок використання сучасних полімерних матеріалів.

dachnij-bassein-dla-detejКоли потрібен басейн більшої кубатури, то рекомендується вибирати поліпропіленові басейни, які збираються за особливою технологією з спеціальних поліпропіленових плит. Вони цінні багатьма параметрами: плити коштують дешево, не отруйні і володіють певною невеликою шорсткістю, яка не дозволяє раптово подскользнутися людини, що в ньому купається.

Корисний об’єм води поліпропіленових басейнів може виявитися значним – до 20-30 куб/м. В останньому випадку рекомендується попередньо встановити бетонну подушку товщиною до 25-30 см. Внаслідок цього поліпропіленовий басейн не прогнеться під своєю вагою, геометрія не порушиться і він зможе прослужити в сім’ї кілька десятиліть. Якщо брати до уваги, що поліпропіленові басейни можна використовувати навіть взимку (плити і стики не бояться морозів), то в зимовий час їх цілком можна, розбивши лід, використовувати для купання «моржів».