Кращі готелі світу

emiras-palace-otel

 

Як хочеться туристу після прильоту та прогулянки в іншій країні добре відпочити. Адже як стомлює за день стільки нових і позитивних емоцій. Не хочеться після цього заселитися в поганий готель, який нічого собою не являє. На сьогоднішній день, в інтернеті безліч порталів з актуальною інформацією для туристів в будь-якій країні. Всі готелі відрізняються один від одного престижністю (кількістю зірок), ціною, пропонованими послугами, комфортом та ін.

 

  1. luchshie-oteliНа думку журі премії «World Travel Awards», кращим готелем є Гранд Готель Європа, він знаходиться в Санкт–Петербурзі. Готель має 5 зірок, близько 135 років він радий вітати своїх гостей. Готель приймав безліч знаменитих персон. Його відвідав Ф. М. Достоєвський, П. І. Чайковський, Штраус, Б. Клінтон.

 

  1. Друге місце зайняв готель-вітрило в Дубаї Hotel Burj Al Arab. Готель має високий рівень обслуговування, в ньому відсутні звичайні номери, лише люкс, на кожному поверсі стійка – служба задовольняє потреби гостя.

 

  1. grand-otel-evropaТретє місце займає готель Adam & Eve в Туреччині. Adam & Eve – готель–дизайн. Чудово гарний готель знаходиться недалеко від центру міста. На всій території готелю присутній WI-FI. Також в готелі є камера схову для багажу гостей.

 

  1. Четверте місце дісталося Aldemar Royal Mare Villagе. Це не просто звичайний готель зі стандартним для всіх готелів комплексом послуг, це готель–спа. Він знаходиться на острові Крит, Греція.

 

  1. На п’ятому місці готель Beaches Turks & Caicos Villages Resort & Spa. Готель–спа призначений для сімейного відпочинку. На базі готелю є розважальні комплекси для дітей та їх батьків, все продумано, щоб сім’я відпочивала разом. Курорт розташований в екзотичному місці на Багамах.

 

  1. aldemar-royal-mareНа шостому місці найкращих готелів розташувався ще один готель в Дубаї — готель Emirates Palace – конференція–зал. Готель призначений для відпочинку важливих персон, які приїхали більше не відпочити, а вирішити важливі питання бізнесу.

 

  1. Kempinski Grand Hotel des Bains на сьомому місці на думку авторитетного журі. Знаходиться він у Швейцарії. Готель побудований на базі популярного в усьому світі гірськолижного курорту.

 

  1. Восьме місце займає Le Royal Meridien Beach Resort & Spa готель, що знаходиться в Дубаї. Його особливістю є те, що він розташований біля пляжу, саме для любителів сонця і моря.

 

  1. На дев’ятому місці найрозкішніший готель Туреччини Mardan Palace. Побажання клієнта тут закон. Велика кількість персоналу забезпечить задоволення гостей готелю.