Шикарні пляжі Таїланду

phuket

 

Як відомо при виборі курорту, в основу лягає наявність моря. Що може бути прекрасніше, ніж плавання в чистому і красивому море, а також можливість поніжитись на сонечку. Відповідно при виборі моря, постає питання про наявність хороших і чистих пляжів. Купити гарячу путівку в Тайланд зараз можна у різних туроператорів, проте в яке саме місце краще відправитися?

 

Паттайя

 

plyazhi-patauiБагато хто з тих, що побували в Таїланді, рекомендують провести відпустку на прекрасному, що користується популярністю у багатьох туристів, курорті Паттайя. Це місце дуже відомо, оскільки щороку сюди з’їжджаються сотні тисяч відпочиваючих. Причому ці відпочиваючі сюди прилітають з усього світу і все це заради того, щоб насолодитися прекрасними піщаними пляжами цього курорту.

 

Узбережжя, на якому розташовані ці чудові пляжі, має протяжність більше чотирьох кілометрів. Відпочиваючи на курорті, можна зайнятися віндсерфінгом, підводним плаванням, також вирушить на різні найзахопливіші екскурсії.

 

Так як Паттайя розташовується вздовж красивого, східного узбережжя Сіамської Затоки, то якщо навіть не захоплюватися ніякими вправами та видами спорту, проведення часу на цьому пляжі все одно буде прекрасним і захоплюючим.

 

У 1960 році, ніхто і не міг подумати, що це місце буде таким красивим і буде вважатися одним з улюблених місць туристів, адже Паттайя, була невеликим рибальським селищем. А тепер, за даними сайту level.travel, вважається райським місцем для туристів, адже саме тут можна знайти величезну кількість захоплюючих занять.

 

Пхукет

 

plyazhi-v-tailandeПісля Паттайї, другим за популярністю є острів Пхукет. З острова до континенту прокладено міст. Це прекрасне місце, особливо популярно у коханих, так як саме на цьому острові панує тиша і спокій.

 

Також на цьому острові легко можна зайнятися активним відпочинком. Приміром, пірнати з аквалангом, плавати на яхтах і інших різних засобах тут куди простіше, ніж ще де-небудь…

 

Острів Пхукет вважається найбільшим островом в Тайланді. Він практично весь покритий лісами. В Пхукеті, можна побачити такі рослини, як гевея, ананаси, кокосові пальми, також на цьому острові вирощують рис і інші сільськогосподарські культури.

 

На острові поруч із східним узбережжям розташовано багато невеликих острівців з пляжами високої якості. На півдні острова знаходиться чудове місце Лаем Промтхел, саме воно популярне в тих туристів, які люблять спостерігати за заходом сонця.

 

Ці два курорту є найбільш популярними в Тайланді. Причому не важливо, куди ви підете, і в Паттайя і Пхукет є дуже красиві місця, в які просто неможливо не закохатися.