7 причин надмірної ваги у жінок

napolsam

7 основних причин надмірної ваги у жінок. Мати гарне, струнке тіло, без зайвих кілограмів – мрія всіх жінок. Здавалося б, вибирай будь-яку дієту, а на просторах інтернету їх зараз з надлишком – і худни. Але на превеликий жаль, повних жінок не стає менше. А надмірна вага, псує не тільки зовнішню красу тіла, але і є ворогом здоров’я.

Задишка, хвороби серця і судин, захворювання хребта і суглобів – це далеко не повний перелік наслідків зайвої ваги. І в першу чергу необхідно встановити причину. Спадковість. Причиною надлишкової ваги можуть стати захворювання, які передаються по спадку і пов’язані з порушенням обміну речовин в організмі. Але не варто впадати у відчай! Своєчасне звернення до лікаря, повне обстеження і вчасно розпочате лікування, допоможуть впоратися з хворобою, і нормалізувати вагу. Якщо спадкових захворювань не виявлено, слід пошукати іншу причину зайвої ваги.

Гормональні препарати. Часто, в боротьбі з багатьма недугами, доводиться користуватися гормональними таблетками, мазями. В тому числі, гормональними протизаплідними препаратами, які можуть призвести до ожиріння. І якщо в результаті лікування, вага почала різко збільшуватися, слід проконсультуватися у фахівця. Тільки лікар може призначити правильне лікування і замінити гормональні препарати менш небезпечними.

Правильне харчування. Обстеження пройдені, ніяких захворювань не виявлено, значить настав час подумати про правильне, збалансоване харчуванні. І в цьому зможе допомогти методика французького дієтолога і фармацевта Мішеля Монтіньяка, який довгий час страждав ожирінням. Суть його системи схуднення полягає в дробовому (їсти частіше, але маленькими порціями), роздільному (не поєднувати в один прийом їжі білкові продукти з жирами і вуглеводами) харчуванні. А також всі продукти він поділяє на «хороші» і «погані». До поганих продуктів належать ті, після прийому яких, різко підвищується рівень цукру в крові, що призводить до надмірної ваги. Дана дієта не передбачає голодування. Процес схуднення проходить поступово. Але організм, привчений правильно харчуватися, зберігає результат схуднення на довгі роки. Фізичні навантаження. Примусьте свій організм не накопичувати жири, а спалювати їх.

Цілий день сидите на роботі? Замініть поїздку в транспорті, пішими прогулянками. Якщо до місця роботи далеченько, зійдіть на пару зупинок раніше і решту проробіть шлях пішки. Користуватися ліфтом не бажано. Підйом по сходах і спуск з них – відмінно спалюють калорії. Можна зайнятися степ аеробікою. Придбайте степ-платформу або зробіть самі, вивчіть кілька простих кроків на платформі, включіть музику і весело крокуйте, виконуючи нескладні танцювальні рухи. І пам’ятайте, що жодна дієта не позбавить від дряхлості тіла.

Стрес і недолік сну. Проблеми в сім’ї і на роботі, скандали і стреси, які заїдають шоколадками і цукерками, недолік сну, все це може послужити причиною зайвої ваги. Якщо не вдається впоратися з негативними емоціями, випийте чай із заспокійливими травами. І спати в добу потрібно не менше 6 годин.

Післяпологовий період. Багато матусь помилково вважають, що чим жирніше їжа, тим ситніше грудне молоко і починають налягати на здобні булочки та інші жирні продукти. А результат – зайві кілограми. Продовжуйте в період грудного вигодовування, харчуватися правильно. Їжте більше фруктів і овочів. І дитині користь і позбавите себе від проблем із зайвою вагою.

Вікові особливості. Після 30 років припиняється ріст, сповільнюється обмінний процес в організмі. Дуже важливо в цьому віці стежити за вагою. Збільшити фізичні навантаження, правильно харчуйтеся. Бажаємо всім жінкам, здоров’я, стрункості і краси!