Дієта дружби (система “Будь стрункою”)

oglen-yemekleri-sismanlatiyor_normal_2907366

Принципи харчування системи “Будь стрункою” ґрунтуються на “трьох китах” – це правильний вибір продуктів, їх взаємне поєднання, а також час і послідовність їх вживання. Суть системи зводиться до десяти заповідей, кожна з яких важлива в однаковій мірі.

Дієта дружби (система “Будь стрункою”)

Десять заповідей Дієти Дружби:

1. Енергетична цінність з’їденої за добу їжі не повинна бути нижче енерговитрат організму на основний обмін.

2. Слід обов’язково снідати і ніколи не пропускати прийоми їжі.

3. Потрібно ввести чотири (в крайньому випадку, три) прийому їжі в день з рівними проміжками, без перекусів, приблизно рівній насичуючої здібності та енергетичної цінності.

4. Бажана нічна перерва між вечерею і сніданком в 14 годин. Вечеря не пізніше 18 годин, у крайньому випадку – за 4 години до сну.

5. Намагайтеся ретельно пережовувати їжу (цим ви навряд чи допоможете суспільству, але травленню безсумнівно).

6. Кожний прийом їжі повинен займати не менше 20 хвилин і належати виключно трапези.

7. Пити треба рівномірно не менше 1,5 літрів води на добу невеликими порціями за 15-20 хвилин до їжі і не раніше ніж через 40-60 хвилин після їжі.

8. Кулінарна обробка їжі повинна бути щадною, а продукти по можливості слід споживати в їх природному (або близькому до природному) стані.

9. Дотримуватися принципу сполучуваності продуктів та порядку їх вживання протягом дня, постійно привносити різноманітність в раціон.

10. Виключити або звести до абсолютного мінімуму вуглеводи з ГІ вище 50, продукти і напої промислового виробництва, напівфабрикати, промислові приправи, алкоголь, сіль, кофеїновмісні напої.