Здорове харчування для жінок

ves2

Багато помічали дивну закономірність: жінки-ровесниці іноді виглядають по-різному. Одна сяє красою і здоров’ям, інша раніше часу перетворилася на літню жінку. А знаєте, в чому причина такого «нерівності»? У харчуванні. Здорове харчування для жінок відіграє важливу роль. Саме воно визначає колір обличчя, стан шкіри, нігтів і волосся, тонус життєвих сил і емоційний стан.

Якщо дама вживає занадто багато цукру і жирів, вона втрачає свою фігуру, зайвий жир провокує утворення провисань шкіри, вона в’яне, втрачає пружність і блиск. Подивіться на те, що ви їсте, в раціоні багато консервованих страв, в яких містяться барвники, загусники, добавки та ароматизатори. Саме вони призводять до млявості і стомлюваності, м’язових болів і виснаження м’язової тканини і різних хвороб. В такому випадку не варто запускати ваші недуги чи займатися самолікуванням.

Тому здорове харчування для жінок відіграє важливу роль у збереженні краси. Якщо є бажання спробувати щось змінити, завжди є можливість взяти на озброєння корисні поради, які обов’язково допоможуть змінитися.

Здорове харчування для жінок – три основних правила

Запорука краси і гарного самопочуття – збалансоване здорове харчування для жінки. Не можна різко змінювати смакові звички, дієтологи радять поступово змінювати, раз в тиждень, наприклад, одну «шкідливу харчову звичку» на корисну. Почніть з засвоєння першого золотого правила – харчуватися необхідно невеликими порціями, кількість прийомів їжі збільшуємо до шести. Шлунок не повинен розтягуватися до великих розмірів. В ідеалі він не може бути порожнім, але і переповненим теж. Основна кількість їжі, що приймається під час сніданку, обіду і полудня. Вечеря не пізніше восьми годин, легка, збалансована і поживна.

Друге золоте правило здорового харчування жінок – менше вуглеводів, більше овочів і фруктів. Як мінімум сорок відсотків від загального об’єму прийнятої їжі повинна складати клітковина, мінерали і вітаміни. У щоденному раціоні жінки можуть бути вироби з круп і злаків, горіхи, бобові та молочні продукти, м’ясо і риба, а так само чиста вода. У день жінка зобов’язана випивати близько двох літрів. Саме вона є одним з головних джерел краси і молодості.

napolsam

Третє золоте правило здорового харчування жінки складається з декількох пунктів:

1 — Дотримання кислотно-лужного балансу, усунення наслідків, які викликали порушення харчування. Прислухайтеся до свого організму. Якщо у вас спостерігаються сильні головні болі або підвищена нервозність, безсоння, тривожність, значить, в організмі є надлишок кислоти. Як від нього позбавитися? Більше їсти лужноутворюючі продукти – продукти з високим вмістом калію. Це сирі овочі, горіхи, курага, родзинки, персики і виноград. Пам’ятайте про те, що м’ясо, яйця, сир і всі зернові належать до кислотоутворюючих продуктів. Варто скоротити їх вживання, вирівнюючи баланс.

2 – Заміна висококалорійних продуктів на низькокалорійні. Якщо з’їсти одну свинячу відбивну, велику порцію смаженої картоплі або багатошаровий бутерброд з ковбаси і сирів, ви значно перевищите норму калорій. В ідеалі вона не повинна перевищувати 2000 ккал у добу. Дієтологи радять багатьом вести щоденник, записувати туди все, що було з’їдено за день. Нескладний аналіз і підрахунок калорій сильно здивує, у більшості норма буде перевищена в рази. Рахувати калорії важко, але тільки на початковому етапі, як тільки виникне нова харчова звичка, все вляжеться сам з собою.

3 – Повне виключення з вживання продуктів-ворогів здоров’я та краси. Запам’ятайте, не можна їсти вироби з білого борошна, рафіновані вуглеводи, чисті жири, а так само все те, що пройшло промислову переробку. Готуйте себе самі, купуючи продукти на ринку, рахуйте калорії, слідкуйте за кислотно-лужним балансом і вам вдасться завжди бути у відмінній формі.