Друге підборіддя. Як позбутися?

330_2

Друге підборіддя здатне зіпсувати враження від будь-якого, навіть самого красивого обличчя. Існує 3 головні причини появи жирових відкладень на шиї, що викликають появу ще одного, явно зайвого, підборіддя: зниження тонусу м’язів із-за старіння, зайва вага і особливості генетики.

Кожна людина має свої певні схильності до накопичення жирової тканини в різних ділянках тіла, наприклад, на животі, стегнах, шиї і руках. Тому, якщо причиною виникнення другого підборіддя стає саме зайва вага, то кращий спосіб позбавлення від нього є перехід на правильне харчування і велику кількість фізичної активності. Також допоможе регулярне виконання вправ, які спрямовані на м’язи шиї і щелепи. Вони допоможуть значно поліпшити ваш зовнішній вигляд і привести ніжну шкіру шиї в тонус.

Отже, про все по порядку.

1. Здорове харчування.

Першим кроком до красивого підборіддя повинна бути зміна раціону харчування в кращу сторону. Накопиченню жирових відкладень сприяють продукти, що містять багато цукру і насичених жирів. Останні, до речі, підвищують рівень холестерину, блокуючи головні артерії і змушуючи ваше тіло накопичувати жир. Містяться вони в жирних шматках свинини, яловичини і баранини, а також у твердому сирі та вершковому маслі.

Намагайтеся замінити улюблені стейки на пісне, наприклад, куряче, м’ясо, яке містить велику кількість білка. Крім того, слід обмежити споживання різних молочних продуктів. Попрощатися повністю доведеться з картоплею фрі, печивом, чіпсами, фаст-фудом і солодощами. Включіть в раціон більше горіхів і риби, оскільки вони мають у своєму складі корисні мононенасичені жири. Рослинне і вершкове масло необхідно забути, заправляти салати доведеться оливковою олією.

2. Аеробіка.

Аеробні тренування не тільки допоможуть вам позбутися від другого підборіддя, але і запобігають появі зайвих сантиметрів на талії і стегнах. Дослідження показали, що помірне навантаження такого типу, що проводиться регулярно, хоча б 4 рази в тиждень, допомагає знизити ризик появи хронічних хвороб, тим самим зберігаючи здоров’я.

Щоб позбутися зайвих кілограмів, а, разом з ними, і «зайвого» підборіддя, збільште тривалість тренувань до однієї години. Танці, плавання, біг підтюпцем, їзда на лонгборді і велосипеді, швидка ходьба, заняття на еліптичному тренажері – все це дієве і правильне навантаження, яке допоможе вам стати ідеальною.

3. Силові тренування.

Пропорційно розвинені м’язи – це не тільки запорука стрункого і красивого тіла, але і гарантія гарного обміну речовин. Можливість вашого організму ефективно і швидко спалювати калорії є прекрасною профілактикою від появи подвійного підборіддя. Для цього вам необхідно виконувати вправи, які орієнтовані на основні групи м’язів, а саме: скручування, жими лежачи, присідання, станова тяга і робота на різноманітних тренажерах.

4. Спеціальні вправи, які позбавляють від другого підборіддя.

Також необхідно впливати і локально, регулярно роблячи невелике тренування, що складається з кількох спеціальних вправ.

• Встаньте прямо, поставивши ноги на ширину плечей. Розставте руки по сторонах. Закиньте назад голову, так, щоб погляд упирався в стелю. Витягніть язик так сильно, як тільки можете і спробуйте торкнутися їм носа. Затримайтеся в такому положенні, поки не відчуєте напругу в м’язах підборіддя і шиї. Після розслабтеся. Повторіть вправу 10 разів.

• Сядьте на табурет або стілець, ноги поставте на ширину плечей. Відхиліть голову так, щоб погляд упирався в стелю. Зробіть губи трубочкою, витягаючи їх вгору, так, щоб м’язи підборіддя і шиї були напружені. Затримайтеся в цьому положенні на 15 секунд і опустіть голову. Цю вправу необхідно виконати 15 разів.

• Візьміть кілограмову гантель і оберніть її рушником. Ляжте на лаву або пару стільців так, щоб голова звисала, а обличчя дивилося вгору. Покладіть вантаж на лоб, притримуючи руками. Опускайте і піднімайте голову, як би хитаючи м’язи шиї. Повторіть 25-30 разів. Така вправа підтягує шкіру, запобігаючи її провисання в передній частині шиї.

• Прийміть вихідне положення, як і в другій вправі, тільки коли ви будете дивитися вгору, хмурте губи, так, ніби ви чимось незадоволені. Затримайтеся в цій позі 15 секунд і розслабтеся. Повторіть вправу 15 разів.