Обгортання для схуднення і боротьби з целюлітом

obertivanie

Тривалий час саме обгортання є самим дієвим помічником у боротьбі з целюлітом. При правильному підборі інгредієнтів можна не тільки швидко позбутися ненависного апельсинчика на тілі, але і зменшити обсяги тіла. А саме про це сьогодні і мріють багато жінок.

Існує безліч різних варіантів проведення цієї процедури. Всі вони відрізняються один від одного ефективністю, тривалістю виконання, і, звичайно ж, інгредієнтами. Не варто забувати і про те, що обгортання можуть бути спрямовані лише на усунення целюліту або зайвих обсягів, так і на їх сукупність.

Правила виконання

У будь-якому випадку, слід знати про деякі нюанси виконання даної процедури:

1. Суміш для кожного обгортання готується безпосередньо перед його виконанням. За винятком випадків, коли інше не зазначено в інструкції.

2. Антицелюлітне обгортання можна виконувати лише в тому випадку, якщо на шкірі відсутні рани або інші пошкодження.

3. Для досягнення максимального ефекту необхідно виконати повний курс заходів.

4. Проміжки між обгортаннями не можуть бути менше 3 днів.

5. Не слід перевищувати зазначене дозування компонентів.

Дотримуючи ці прості рекомендації можна не тільки в рази поліпшити ефективність цієї процедури, але і зберегти своє здоров’я.

Обгортання проти целюліту і для зменшення обсягів

Найбільш ефективною є процедура, що виконується із застосуванням ефірних масел. В якості базової основи краще використовувати мигдальне або оливкове. А в якості додаткових відмінно підійдуть масла ялівця, апельсина, кориці, грейпфрута або гвоздики. Можна використовувати як їх суміш, так і окремо. Важливо дотримуватися пропорції – на три частини бази додають одну частину додаткових компонентів. Однак це ж обгортання може допомогти і в зменшенні обсягів тіла, якщо додати до вищевказаних інгредієнтів червоний мелений чилі. Його кількість буде залежати від обсягу що готується суміші для обгортання. Але необхідно відштовхуватися від того, що кількість перцю повинна дорівнювати або трохи менше кількості додаткових масел.

Ще одним не менш ефективним і для схуднення, і для позбавлення від целюліту обгортанням є суміш з глини і зеленого чаю. Ці компоненти сприяють поліпшенню кровообігу, сприяють відтоку зайвої рідини і вирівнюванню шкіри. Для приготування суміші глину можна брати любу, але бажано придбати її в аптеці. А ось чайна заварка повинна бути тільки розсипною і високої якості. Сама суміш готується просто. Необхідно розвести глину до консистенції сметани середньої густоти свіжої міцною чайною заваркою і теплу суміш нанести на шкіру.

І ще одним вельми дієвим, але в той же час і екстреним є наступний рецепт. У рівних пропорціях змішують червоний і чорний мелений перець, додають половину від отриманого обсягу меленої кави і перемішують. Після отриману суміш розводять до стану пасти підігрітим оливковим маслом і наносять на шкіру.

Корисна інформація

Всі ці рецепти об’єднує не лише висока ефективність, але й однаковий час виконання (не більше 40 хв). При цьому для досягнення максимального результату краще під час проведення таких антицелюлітних обгортань полежати під теплою ковдрою. Курс кожного з них становить 16 процедур.