Антицелюлітна процедура №1 – це B-flexy!

1441978621_bflex

Ох вже ця «апельсинова кірка», яка псує красу будь-яких форм і зрадницьки з’являється на прекрасних дівочих тілах будь-якого віку! Природа розпорядилася так, що у жінок відмінна від чоловіків будова підшкірно-жирової клітковини, тому боротьба з целюлітом, здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Це неприємне явище може з’явитися вже в підлітковому віці, під час вагітність або вже в зрілому віці.

Багато жінок вирішивши побороти целюліт, починають відчайдушно виснажувати своє тіло дієтами, пробіжками, банками, обгортаннями… Словом, усім і відразу, незважаючи на неприємні відчуття і синці, що з’являються після агресивного антицелюлітного масажу. А адже найсприятливішим ґрунтом для появи «апельсинової кірки» є стрес, тому його потрібно не нагнітати, а уникати. Для цього всі процедури повинні бути приємними, безболісними, безпечними і, звичайно, ефективними.

1441978662_bflex1

На сьогоднішній день всім перерахованим вимогам відповідає процедура B-flexy. Вона безпечна, безболісна і в кілька разів ефективніше, ніж ручний антицелюлітний масаж. При цьому досягається не тільки гарний зовнішній ефект, але і відбувається оздоровлення всього організму.

Зникне целюліт, зменшаться обсяги, шкіра стане значно більш пружною і еластичною. Крім того, процедуру біфлекси можна робити навіть дуже юним дівчатам, в якості профілактики. Апарат дозволяє дозувати глибину захоплення шкірної складки, що виключає травмування тканин.

1441978659_bflex2

На сьогоднішній день вакуумно-роликовий вплив є найбільш прогресивним, здоровим і ефективним.

B-flexy – процедура, якій довіряють мільйони дівчат і жінок по всьому світу.