Тіло в порядку: як схуднути без шкоди здоров’ю

гл

Як правильно привести фігуру в порядок без голодування і шкоди здоров’ю? Чи можливо добитися хорошого результату в домашніх умовах? Розповімо про те, як правильно худнути.

Правильне схуднення

Хороша фізична форма безпосередньо впливає на здоров’я. Багато хвороб в організмі виникають з-за зайвої ваги: цукровий діабет, атеросклероз, гіпертонія, артрит, варикозне розширення вен та інші недуги. Якщо ви мрієте схуднути, привести м’язи в тонус, відновитися після пологів, то схуднення в домашніх умовах без консультації фахівця не призведуть до результатів, якими можна пишатися. При неправильному підході до схуднення вага швидко йде і також швидко повертається. Щоб не допустити помилок у відновленні фігури і радіти своїми перемогами, краще довіритися професіоналам.

Чим небезпечні дієти

Схуднути без шкоди для здоров’я на дієті або голодуванні неможливо. Дієти негативно позначаються на роботі шлунково-кишкового тракту, провокуючи різні захворювання. Поширений недуг, з яким стикаються любителі дієт — гастрит. Його появу викликано різкими обмеженнями в прийомі їжі і мізерним раціоном. Організм виділяє шлунковий сік, він переварює їжу в шлунку. Якщо ми вживаємо недостатню кількість продуктів, то шлунковий сік вироблятися в більшому обсязі від потреби, що призводить до подразнення стінок шлунка.

3

Хто допоможе привести тіло в порядок

Фітнес-клуб і дієтологи – помічники у збереженні здоров’я та схуднення. Але чи так хороший найближчий спортивний зал? Швидше за все, в ньому є стандартний набір тренажерів і поширені групові програми зали аеробіки. Якщо ви дійсно хочете бути чарівною і мати фігуру мрії, то треба вибирати найкращі з кращих. Мова йде про спеціалізований європейський клуб ТОНУС-КЛУБ, який створений жінками для жінок. Саме тут втілений в реальність комплексний підхід для схуднення, який захищений патентом. Він враховує всі параметри жінки, від зростання і ваги, до співвідношення жирової, м’язової і кісткової тканин, особливість фігури і рівнем підготовки.

Клуб пропонує обладнані зали і послуги персональних тренерів. Вони навчать вас худнути, не прибігаючи до виснажливих дієт, що завдають шкоди організму.

Персональні тренери розроблять для вас індивідуальну програму фізичного навантаження, яка в поєднанні з правильним харчуванням дасть потрібний вам результат. Що потрібно розуміти під правильним харчуванням? Мова йде про обмеження у вживанні солодкого і мучного, продуктів з великою кількістю спецій. Замінюйте їх свіжими овочами та фруктами, молочними продуктами, їжею тваринного походження. Збалансовані пропорції жирів, білків і вуглеводів в уживаних стравах допоможуть отримати відчуття насичення і при цьому позбавитися від зайвої ваги.

2

Збалансовані фізичні навантаження

Досягти результату лише одним правильним харчуванням не вдасться. Потрібно поєднувати його з грамотно складеною програмою тренувань, що забезпечує рівномірне навантаження на всі групи м’язів. Тренери знаходять індивідуальний підхід до кожного, враховуючи при розробці програми тренувань не тільки ваші побажання щодо результату занять, але і початковий рівень фізичної підготовки, генетичну схильність, раціон харчування і інші показники.

У процесі занять відбувається плавне поєднання силових, аеробних, статичних і дихальних вправ. Аеробіка ефективно спалює жир, тому такі вправи залишаються пріоритетними для охочих позбавитися від зайвої ваги. Важливо і спалити жир і наростити м’язову масу, надавши своєму тілу привабливий рельєф. У цьому як не можна краще допомагають силові тренування. Дихальні вправи необхідні для насичення організму достатньою кількістю кисню і активації в ньому обмінних процесів. Статичні вправи зміцнюють м’язи і відповідають за розтяжку.

тонус-клуб

Чому ТОНУС-КЛУБ

Клуб оснащений унікальним устаткуванням, здатним зробити тренувальний процес безпечними і результативними. Формат тренувань захищений патентом, що виступає гарантією ексклюзивності. Методики виконання вправ постійно вдосконалюються і розробляються інноваційні програмні комплекси для досягнення оптимального результату.

Програма тренувань захищена авторським правом, тому оцінити її ефект ви зможете тільки в ТОНУС-КЛУБ, виберіть найближчий адрес на сайті tonusclub. Професіонали допоможуть повернути фігуру мрії і допоможуть позбутися від целюліту, зберегти молодість шкіри і її тонус, забути про стрес і поганий настрій.

ТОНУС-КЛУБ пропонує якісну косметику для зовнішнього і внутрішнього застосування. Все це в комплексі подарує вам фігуру вашої мрії і дозволить тривало залишатися у відмінній формі.

Сучасний фітнес-клуб — це не просто комплекс програм, це філософія життя, що дозволяє розслабитися і знайти душевний спокій. Відвідайте «ТОНУС-КЛУБ» та оцініть переваги особисто!