Як схуднути на робочому місці?

healthy-office-eating

Якщо ви читаєте цю статтю, значить хочете схуднути. Багато джерел інформації твердить, що якщо ви вибрали спорт як засіб для скидання зайвих кілограмів, то займатися потрібно регулярно, щодня. Але не всякий зможе встати раненько, щоб зробити зарядку або напружувати свій організм після важкого робочого дня. Звичайно, це питання сили волі і її потрібно тренувати, але ми представляємо вам невелику серію вправ, які можна виконувати прямо на робочому місці. Вони не надто важкі, але досить ефективні, якщо витримувати головне правило – регулярність! Своєрідна гімнастика не займе багато часу і допоможе не тільки схуднути, але і підбадьорити організм, а це вже важливо і для продуктивності праці.

Як і будь-яке тренування, офісне повинна починатися з розминки. Ви можете походити по кабінету, піднятися на пару поверхів вище, спуститися, а потім знову піднятися і т. д. Сама по собі ходьба по сходах сприяє схудненню, тому від ліфтів бажано відмовитися.

Ну що, ви зробили розминку? Тепер настав час приступати безпосередньо до вправ:

1. Перша вправа допоможе впорається з найпоширенішою проблемою – жиром на стегнах.

Для виконання цієї вправи вам знадобиться звичайний офісний стілець. Сядьте на нього так, щоб коліна були притиснуті один до одного, а руки розташуйте на рівні середини стегон. Тепер розводьте коліна в сторони, пересилюючи опір рук. Намагайтеся як можна більше напружувати м’язи ніг протягом декількох секунд, потім можна розслабитися. Повторювати цю вправу слід не менше 20 разів.

2. Друга вправа призначена знову ж таки для стегон, м’язів черевного преса і спини.

Як і в попередній раз сядьте на стільці, тримаючи коліна разом. При цьому потрібно сидіти на самому краю, а спина неодмінно повинна бути прямою. Все, що від вас вимагається – це по черзі випрямляти ноги, тягнучи носок убік себе. Коли в м’язах з’явитися невелике печіння, вправу можна закінчити, а якщо вона здається вам занадто легкою, то ми ускладнимо завдання: тримаючи коліна разом випрямляйте відразу обидві ноги.

3. Привабливі сідниці і рівна передня поверхня стегна – результат третьої вправи.

Сівши на краєчок крісла, трохи нахиліться вперед. Опустивши руки вниз, підніміться, напружуючи сідниці якомога сильніше. Утримуватися в такому стані слід пару секунд, потім можна розслабитися і повернутися в початкове положення.

4. А тепер підійшла черга тренувати задню поверхню стегна.

Якщо ви носите туфлі на підборах, на час виконання вправи зніміть їх. Помістіть ноги під стіл, поставте їх там на рівні плечей. Напружте м’язи живота, не забуваючи про пряму спину. Суть вправи полягає в тому, щоб по черзі тиснути п’ятами в підлогу, як зазвичай утримуючи напругу протягом декількох секунд. Кількість повторів – 10 разів для кожної ноги.

5. Внутрішня поверхня стегна.

Затискайте між колінами кулак (якщо є, то маленький гумовий м’ячик), максимально напружуючи ноги, до того моменту поки не втомитеся.

6. Настав час для грудної клітки.

Сівши на край крісла, обхопіть його ручки таким чином, щоб кисті і передпліччя були на його поверхні. Як і в попередні рази, не варто забувати про пряму спину. Пряма спина – запорука ефективності будь-якої вправи в цілому. Постарайтеся ніби притягнути ручки крісла до себе, стискаючи руки в ліктях близько 5 секунд при максимальній напрузі. Досить повторити вправу від 15 до 20 разів.

7. Черевний прес.

Сидячи на стільці і тримаючи ноги разом, обіпріться позаду себе. Піднімайте зігнуті в колінах ноги не менше 30 разів, не забуваючи про рівну спину.