Жіноче безпліддя

1355467609_izbavlenie_beremenosti

Більшість фахівців доводять те, що безпліддя – це так званий збій у працездатності дітородної функції, проте ця думка є жодним чином не діагнозом. На даний момент існує величезна кількість ознак безпліддя. Нерідко це зовнішні причини, на які фахівці звертають особливу увагу на самому першому огляді жінок з проблемами репродуктивної функції. Збій роботи вашого організму можливо побачити і без допомоги лікаря, головне – прислухатися до себе.

Жіноче безпліддя

1) найпершою ознакою безпліддя, є в першу чергу порушення менструального циклу. Такий симптом свідчить в основному про цикли з порушеною овуляцією.

Велика кількість таких випадків, коли час приходить звернутися до лікаря, у 74% жінок виявляються досить – таки серйозні хвороби.

2) Така патологія як зміна волосяного покриву свідчить про те, що у вашому організмі велика кількість чоловічих гормонів. Якщо в області лобка або ж пахв волосся ростуть дуже погано, тоді це ніщо інше як недолік естрогенів в організмі жінки. Нормою є горизонтальний ріст волосся на лобку.

3) Практично у всіх жінок з рецидивною історією (як мінімум трьох мимовільних абортів), спостерігається повноцінне безпліддя.

4) Якщо у жінки присутні стійкі вугрі, а також в деяких випадках жирна шкіра, то це означає, що в організмі надто надмірна кількість чоловічих гормонів андрогенів.

5) Недорозвиненості грудних залоз, мужоподібна фігура і тому подібні дефекти жіночого тіла, також свідчать про безплідді.

6) Зайва вага чи ожиріння, вважається дуже небезпечною причиною безпліддя.

7) Різке зниження ваги як показала практика, цілком може призвести до виснаження придатків. В жіночому організмі дуже важливо щоб був підшкірний жир, а все тому що саме підшкірний жир є для яєчників дуже поживним речовиною.

8) У багатьох випадках, серед пацієнток мають венеричні захворювання, блокуються маткові труби, а це в першу чергу заважає запліднення і навіть може призвести до позаматкової вагітності.

9) Синдром гіперпролактинемії – цей синдром сприяє виділенню молока з грудей у годуючої жінки. А це значить, що в організмі жінки занадто багато гормону пролактину. Пролактин в свою чергу пригнічує овуляцію, призводить до безпліддя.

І наостанок запам’ятайте, що якщо ви помітили з вищевказаного списку хоча б одну причину безпліддя, то ви повинні негайно звернутися до хорошого фахівця, так як все це може призвести до серйозних наслідків.