Роберт Паттісон: Dior або Gucci?

pattison-lico-gucci

Зовсім нещодавно в інтернеті з’явилася новина про те, що Роберт Паттісон буде рекламувати новий чоловічий аромат від Dior. А деякі модні сайти навіть називали суму гонорару актора, яка становила ні багато, ні мало 12 млн. доларів. Нагадаємо, не так давно Шанель намагалася роздобути Бреда Пітта, пропонуючи йому гонорар у 7 млн. доларів.

У світлі цих подій намір компанії Dior укласти на три роки контракт з Робертом Паттісоном виглядало більш ніж правдоподібно. Проте вже сьогодні головний офіс Dior спростовує інформацію про існування такого договору, називаючи її просто чутками. Більш того Модний дім заявив, що ніколи не збирався укладати угоду з героєм Сутінків. Сам Паттісон, як і його представники ці заяви коментувати відмовляються.

pattison-lico-dior

Можливо ще не все втрачено і в Діор просто не бажають заздалегідь розголошувати цю новину? Також як стверджують зарубіжні джерела, з Паттісоном можуть укласти договори інші бренди.

Наприклад, The Hollywood Reporter зазначає, що Роберту набагато ближче Gucci ніж Dior і якщо актор укладе договір з якимось брендом, то саме з ним. Адже речі бренду Gucci стали невід’ємною складовою гардеробу актора. Більш того, після зйомки у стрічці «Космополіс», в якій актор знімався виключно в одязі від Gucci, його гардероб поповнився ще чотирма тисячами костюмів!

Так чи інакше, але поки робота Роберта Паттісона з Модними будинками під великим питанням. А ось в якості актора він, як і раніше цілком затребуваний. Так, у наступному році на великих екранах можна буде побачити аж три кінострічки за участю популярного актора: «Ровер», «Королева пустелі» і «Місія: Чорний список».